Контакт слика
Адреса:
Долно Којнаре
1300 Куманово, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (0)31 416 383
Факс:
+389 (0)75 644 492; +389 (0)70 211 860; +389 (0)75 335 351
Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.